Taher Taj Pars Co.

Last news

02-min-1.jpg

International Medical Exhibition of Iran Health

امسال نیز Taher Taj Pars در بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی پزشکی، ایران هلث، که از تاریخ ۲۹/۰۳/۱۳۹۷ تا ۰۱/۰۴/۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی تهران در سالن A غرفه ۳۸ برگزار شد ، حضور پر شوری داشت.

ایران هلث معتبرترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی در کشور است که در سطح بین المللی برگزار می شود. نمایشگاه ایران هلث با معرفی و رونمایی از فناوری های روز دنیا، بستری مناسب و پلی ارتباطی بین تولید کنندگان، فروشندگان، پژوهشگران و مراکز درمانی ایجاد می کند.

طاهرتاج پارس در این نمایشگاه  با افتخار میزبان حضور گرم بازدیدکنندگان محترم شامل متخصصین پوست و مو، کیلینک­های زیبایی و لیزر پوست، آرایشگران  و علاقه­مندان به فعالیت در حوزه پوست، مو و زیبایی بود. در این نمایشگاه  مدیران و مسئولین عالی رتبه وزارت بهداشت و شرکت های معتبر کشور از غرفه طاهرتاج پارس بازدید کردند.

Taher Taj Pars Co. با هدف ارائه دستگاه­های لیزر موهای زائد و دستگاه­های جوانسازی  پوست با کیفیت بالا، در جهت ارتقا سطح سلامت جامعه گام بر می دارد. امیدواریم تولیدات ما پاسخگوی نیاز جامعه پزشکی و در خور اعتماد همکاران باشد.

همچنین از برخی از تکنولوژی های نسل جدید شرکت مانند Diode Laser 2019 و برخی دیگر از دستگاه ها رونمایی شد تا مشاوران و کارشناسان بخش فروش شرکت طاهرتاج پارس به عزیزانی که قصد خرید دستگاه لیزر دایود و همچنین بهترین خرید را در بین دستگاه لیزر موهای زائد دارند کمکی شایسته کرده باشند .

  • دستگاه لیزر دایود ۲۰۱۹
  • دستگاه لیزر دایود ۲۰۱۹
  • دستگاه لیزر دایود ۲۰۱۹
  • دستگاه لیزر دایود ۲۰۱۹

حضور طاهر تاج پارس در ۲۱ امین نمایشگاه بین المللی ایران هلث

adminInternational Medical Exhibition of Iran Health
Share this post

1 comment

Join the conversation
  • Elnaz - بهمن ۲, ۱۳۹۷ reply

    بسیار زیبا و با شکوه

Join the conversation