Taher Taj Pars Co.

Last news

-برای-جوش.jpg

رفع جوش صورت

رفع جوش صورت

در این مقاله میخواهیم به راه حل هایی برای رفع جوش صورت و التهاب پوست که خود معضلی است هم برای خانم ها و هم برای آقایان بپردازیم. جوش به این عنوان معروف است که هر وقت قرار است به مهمانی یا  یک قرار مهم بروید سر و کله اش پیدا میشود. خب حالا میخواهیم با روش های سریع درمان  جوش آشنا بشویم تا اگر با این مشکل روبرو شدیم بدون فشار دادن و دست کاری کردن آن، جوش را درمان کنیم.

جوش چیست!؟

اگر بخواهیم خیلی ساده توضیح دهیم، جوش یک زائده‌ ی کوچک پوستی است که ناشی از غدد چربی هستند. جوش‌ ها، جراحت ‌ها یا مشکلات پوستی کوچک به وسیله ی میکروب‌ ها آلوده و ملتهب شده و در مرحله‌ ی بعد ترشحات سطح آن ها را پر می‌کند.

اصلا چرا صورت ما جوش میزند!؟

بخاطر برخی از مشکلات پوستی که شامل اختلال بخش های تولید کننده ی چربی پوست به وجود آمده است. به طور کلی این بخش ها به دلایلی بیش فعال میشوند و شروع به تولید مقدار زیادی چربی میکند. اگر میخواهید با جوش و دلایل ایجاد آن بیشتر آشنا بشوید اینجا را کلیک کنید.

عموم با این نظر که استفاده از مواد شیمیایی خشن و شست و شوی طاقت فرسا پوست را حساس میکنند اتفاق نظر دارند پس با یادگیری و انجام این ۱۴ روشی که در زیر برای شما معرفی می کنیم باعث رفع جوش صورت شما می شود.

 

 • یخ

هرچه سریع تر از یخ استفاده کنید. این روش برای جوشی که هنوز به صورت کامل عفونی نشده است مناسب است چون باعث میشود که التهاب پوست کاهش یابد و غدد چربی را تشویق میکند که منقبض شده و چربی اضافه و میکروب های درون جوش را از آن بخش پوست بیرون بیاندازد.

ابتدا یخ را در تکه ای پارچه بگذارید و سپس آن را بر روی محلی که در حال جوش زدن است بگذارید و بعد از چند دقیقه فاصله بگذارید و دوباره این کار را تکرار کنید. این کار را به دفعات دلخواه تکرار کنید، جوش در عرض یکی دو روز از بین میرود.

 

رفع جوش صورت

 • خمیردندان

خمیردندان برای درمان جوش های آبدار روش فوق العاده ای است. اگر بعد از روش یخ گذاشتن انجام شود سریع ترین اثر را دارد و حتما از خمیردندان های سفید رنگ و غیر سفید کننده استفاده کنید و همچنین به خاطر بسپارید که حتما خمیردندان مورد استفاده ژل مانند نباشد.

 

رفع جوش صورت

 • آبلیمو

استفاده از آبلیموی تازه یکی از مؤثرترین راه های رفع جوش صورت میباشد. آبلیمو به عنوان یک میکروب کش، ارگانیسم های میکروسکوپی مسبب جوش را از بین میبرد و بخاظر خاصیت جمع کنندگی که دارد چربی های تجمع یافته را بیرون میاندازد.

قبل از خوابیدن یک گوش پاک کن استریل آغشته به آبلیمو را روی جوش بمالید. لازم به ذکر است که برای جوش های جدی تر از مخلوط آبلیمو و دارچین استفاده کنید و اجازه دهید که تا صبح بروی پوست شما بماند ولی کسانی که پوست حساسی دارند این روش توصیه نمیشود.

رفع جوش صورت

 • بخور

این را بخاطر بسپارید و فراموش نکنید که استفاده از بخور گرم به علت باز کردن منافذ پوستی و بیرون ریختن مواد زائد از آن، فواید فوق العاده ای برای پوست افرادی که از جوش رنج میبرند به همراه دارند.

نحوه ی استفاده از بخور ساده است فقط کافی است صورت خود را در برابر دهانه ی ظرفی که از آب داغ پر است قرار دهید و مراقب باشید که صورت شما با آب داغ برخوردی نداشته باشد زیرا باعث سوختگی و التهاب پوست می شود. بعد از ۳۰ دقیقه بخور به پوستتان مرطوب کننده بمالید تا در رفع جوش صورت بهتر عمل کند.

بخور

 • جوش شیرین

جوش شیرین با باز کردن راه تخلیه چربی و لایه برداری، سلول های مرده و جوش را از بین میبرد. از آن میتوان به عنوان لایه بردار در محلول های مختلف خانگی، ضد بو و خمیر دندان استفاده کرد.

حال برای استفاده از جوش شیرین برای رفع جوش صورت خود باید اقدامات زیر را انجام دهید.

ابتدا با مخلوط جوش شیرین و مقداری آبلیمو و آب یک خمیر با قوام درست کنید سپس با دقت پوست خود را بشویید و در حالی که کامل خشک نشده است و نم دار است خمیر را در محلی که دارای مشکل و جوش میباشد بمالید.

تا زمانی که خمیر بر روی پوست شما خشک شود صبر کنید (البته دقت داشته باشید که نباید خمیر را بیشتر از چند دقیقه ی محدود بر روی پوست بماند، زیرا موجب خشکی و حساسیت پوست میشود) و بعد از آن صورت خود را با آب گرم بشویید.

برای اینکه سریع تر نتیجه بگیرید این عمل را در روز ۲بار تکرار کنید.

رفع جوش صورت

 

 • عسل

مطمئنا با خواص این مایع شیرین آشنا هستید. عسل را به عنوان یک ماده‌ با خواص ضدعفونی کننده شناخته شده است و باعث از بین بردن عوامل میکروبی اطراف غدد چربی میشود و وقتی میکروب ها کاهش پیدا میکند سرعت بهبودی افزایش پیدا میکند.

ابتدا یک اپلیکاتور پنبه ای استریل را در عسل طبیعی فرو ببرید و روی پوست بمالید و اجازه دهید به مدت حداقل ۳۰ دقیقه بر روی محل مورد نظر باشد و سپس آن را با آب گرم بشورید.

 

 

رفع جوش صورت

 

 • روغن درخت چای

استفاده از روغن درخت چای درمان فوق العاده ای برای رفع جوش صورت میباشد. با خاصیت ضدباکتریایی برای درمان و رفع میکروب هایی استفاده میشود که مشکل پوستی ایجاد میکند.

روغن درخت چای بخاطر خواص تسکین بخشی که داراست، قرمزی و وخامت جوش ها را کاهش میدهد و این روغن همچنین با خشک کردن کمودون های سرسفید و جوش آن ها را بهبود میدهد.

ابتدا گلوله ی پنبه را در روغن درخت چای غوطه ور کنید و بر محل جوش بمالید. بعد از ۱۵ الی ۲۰ دقیقه پوست خود را بشویید.

راه دیگر آن مخلوط کردن چند قطره از این روغن در یک قاشق ژل آلوئه ورا است و مخلوط به دست آمده از آن را روی جوش ها و سایر نقاط پوستتان که دارای مشکل میباشد بمالید و بعد از ۲۰ دقیقه آن را بشویید.

اگر پوست شما حساس است نباید از روغن درخت چای استفاده کنید.

 

 جوش صورت - التهاب پوست

 

 • سیر

سیر به علت مزیت پزشکی و مزه ی عالی مورد توجه است. این گیاه دارای خواص ضد باکتریایی، تقویت سلولی و ضد ویروس است و به عوامل بیماری زا مسری حمله میکند و همچنان در تقویت قوای جسمی نقش دارد.

سیر برای جلوگیری از عود مجدد جوش بسیار مناسب است. سیر خام در طب قدیم یکی از بهترین درمان ها برای جوش های رسیده است.

یک حبه سیر را دو نیم کنید و سیر را بر روی جوش بمالید و بعد از ۵ دقیقه با آب ولرم بشویید و این کار را چند بار در روز تکرار کنید.

 

سیر

 

 • روغن زیتون

روغن زیتون بیشتر برای از بین بردن جای جوش استفاده میشود. این روغن حاوی ویتامین، آنتی اکسیدان و آهن است و به دلیل خاصیت تسکین دهندگی پوست به ترمیم جای جوش کمک میکند.

برای اینکه جای جوش های صورت خود را از بین ببرید باید قبل از خواب از روغن زیتون استفاده کنید. فقط مقداری از این روغن را به صورت خود بمالید و آن را ماساژ دهید و بیشتر تمرکزتان بر روی جای جوش ها باشد.

این ماساژ را تا مادامی ادامه دهید که روغن جذب پوست شود سپس حوله یا پارچه ی تمیزی که در آب گرم فرو بردید را بر روی صورت خود بگذارید تا بخار ناشی از آن به صورت شما برخورد داشته باشد

چربی باقی مانده بر روی صورت خود را نه با سابیدن پوست بلکه به آرامی پاک کنید و بعد از یک الی دو دقیقه صورت خود را با آب معمولی بشورید.

روغن زیتون

 

 • آسپرین

با اینکه آسپرین یک مسکن است اما برای رفع جوش صورت هم میتواند کار ساز باشد.

راحت ترین کار برای استفاده از آن ساختن خمیری است که سهم آب آن در برابر آسپرین ۳ برابر باشد یعنی یک سهم آسپرین و سه سهم آب باشد. سپس این خمیر را بر روی جوش بمالید و بعد از گذشت ۳۰ دقیقه خمیر آسپرین خشک میشود و پایین میریزد و میتوانید صورت خود را بشویید.

این عمل روزی یکبار انجام شود.

 

 

آسپرین

 

 • خیار

خیار دارای پتاسیم و ویتامین هایی از قبیل E، C و A میباشد و همچنین دارای خواص خنک کنندگی و تسکین پوست است. در کاهش التهاب پوست و ترمیم پوست به کار می آید.

خیار را خرد کنید و درون آب بریزید و بعد از گذشت یک ساعت پتاسیم و ویتامین های خیار در آب منتشر می شوند. آب مربوطه را صاف کنید و برای شستن صورت و نوشیدن از آن استفاده کنید.

همچنین میتوانید از خیار به عنوان ماسک پوست استفاده کنید و این ماسک باید ۱۵ دقیقه بر روی پوست باشد این کار باعث میشود آلودگی ها و باکتری ها از مجاری پوست از بین بروند.

 

 

رفع جوش صورت

 

 • سرکه سیب

سرکه سیب ماده ای قدرتمند برای رفع جوش صورت میباشد چرا که تمام ارگانیسم های مسبب این موضوع با این سرکه از بین میروند.

سرکه سیب به دلیل حالت قلیایی خود PH سطح پوست شما را به تعادل میرساند و در این شرایط رشد میکروب ها سخت تر میشود و مانند آبلیمو کمک میکند که چربی های تجمع یافته در منافذ پوستی بیرون رانده شود.

فقط به این موضوع توجه داشته باشید که با استفاده ی بیش از حد آن پوست خود را خشک نکنید.

 

رفع جوش صورت

 

 • ماست

ماست علاوه بر اینکه صبحانه و میان وعده ی خوشمزه ای است میتواند به عنوان تسکین دهنده ی جوش های صورت به صورت موضعی بر روی پوست مالیده شود و به دلیل دارا بودن فواید عالی تاثیر شگفت انگیزی دارد.

مقداری ماست را با آبلیمو مخلوط کنید و روی پوست خود بمالید و بعد از ۱۵ دقیقه صورت خود را بشویید. روزی دو بار از این روش استفاد کنید.

 

ماست

 

 • ژل آلوئه ورا

علاوه بر این که التهاب پوست را کاهش میدهد باعث میشود که آزردگی و قرمزی جوش را از بین برده و پوست تان را صاف و درخشان میکند. ژل آلوئه ورا را ۱۵ دقیقه بر روی محل مورد نظر بگذارید بماند و بعد از آن صورت خود را با آب گرم بشورید.

 

ژل آلوئه ورا

 

استفاده از لیزر پوست و مو

یکی از دستگاه های لیزر پوست و مو که برای رفع جوش های صورت استفاده میشود، دستگاه لیزر CO2 فرکشنال است. این دستگاه لیزر با انرژی خروجی بالا و توانایی درمان سریع تر دارای قابلیت های بالینی ارتقا یافته کاهش آسیب به بیمار و انعطاف پذیری بی نظیر است. این دستگاه لیزر علاوه بر رفع جوش صورت باعث از بین بردن چروک های اطراف چشم و پلک ها میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر از دستگاه لیزر CO2 فرکشنال میتوانید اینجا را کلیک کنید.

 

دستگاه لیزر co2 فرکشنال

دستگاه لیزر co2 فرکشنال

بیشتر بخوانید
adminرفع جوش صورت
-جوش-زدن.jpg

چرا صورت ما جوش میزند؟

انواع جوش صورت را در این مقاله میخواهیم به شما عزیزان معرفی نماییم و راه حل هایی را جهت پیشگیری از آن به شما ارائه دهیم. قبل از آن که خود یک متخصص پوست و مو شوید باید ابتدا راجب دلایل فیزیولوژیکی بوجود آمدن آنها اطلاعاتی بدست آوریم. بخاطر برخی از مشکلات پوستی که شامل اختلال بخش های تولید کننده ی چربی پوست به وجود آمده است، صورت ما جوش میزند. به طور کلی این بخش ها به دلایلی بیش فعال میشوند و شروع به تولید مقدار زیادی چربی میکنند.

به طور معمول ارگانیسم های زنده ی میکروسکوپی که روی پوست وجود دارند در این حجم زیاد چربی به دام میوفتند و باعث ایجاد آلودگی و تولید ترشحات میشوند. زمانی که غدد چربی پوست که در انتها فولیکول مو قرار دارند، بیش فعال میشوند، جوش (آکنه) ظاهر میشود. صورت، بالای کمر، سینه و شانه از جمله نقاطی هستند که در بدن انسان بیشتر در معرض جوش زدن هستند.

به طور کلی اگر بخواهیم تعریفی از جوش داشته باشیم میتوان گفت که جوش علامت واضحی از التهاب پوستی است، به خصوص زمانی که بر روی پوست ظاهر میشود.

حال میخواهیم به انواع جوش صورت یا همان آکنه ها بپردازیم:

 

انواع جوش صورت

جوش

 

Comedone (جوش های زیر پوستی)

کمودون هنگامی بوجود میاید که فولیکل های مو بر اثر افزایش چربی و سلول های مرده پوست مسدود شود. حال کمدون ها به دو نوع جوش سر سیاه و سر سفید که جزء انواع جوش صورت میباشد، تقسیم میشود.

 

انواع جوش صورت

جوش

Whiteheads (جوش سر سفید)

 نام دیگر آن کمودون بسته نیز میباشد، زیرا چربی های سلول مرده پوست از باز شدن مجرای بسته شده جلو گیری میکند و همین موضوع موجب میشود که عفونت در زیر پوست باقی بماند و اگر همین التهاب یا عفونت بیرون بیاید شبیه دانه ی کوچکی با حبابی از چرک است.

 

سر سفید

سر سفید

 

Blackheads (جوش سر سیاه)

بر عکس جوش های سر سفید کمودون های آن نیز باز میباشد. به همین خاطر به راحتی به چشم می آیند و رنگ تیره ای دارند و روی سطح پوست ظاهر میشوند.این تصور که این جوش ها به دلیل آلودگی پدید آمدند کاملا اشتباه است. سعی نکنید که با این شدت جوش های سر سیاه را تمییز کنید زیرا باعث میشود پوست شما آسیب ببیند و مشکلات دیگری همچو ضخم بر روی پوست شما پدید آید. در معرض هوا قرار گرفتن ملانین غدد چربی باعث سیاهی سر این جوش ها، است و در واقع میتوان گفت که اکسید شده اند.

 

 سر سیاه

سر سیاه

 

Papules (سفت دانه یا پاپول)

این نوع از آکنه ها برآمدگی های سفتی بر روی پوست هستند که در آن ها مایع واضحی وجود ندارد. اکثرا به رنگ صورتی دیده میشوند ولی گاهی اوقات میتوانند رنگ هایی مثل قهوه ای، بنفش و قرمز داشته باشند.

 

انواع جوش صورت

جوش

Pustules (پاسچول)

بر خلاف جوش های پاپول که در آن ها مایع واضحی وجود دارند، پاسچول ها چرکی هستند و به وضوح بر روی پوست دیده میشوند. این عفونت سفید یا زرد رنگ است که مخلوطی از باکتری، گلبول سفید و سلول های مرده پوستی میباشد و قاعده ی این جوش ها قرمز رنگ است و سطح رویی آن ها سفید میباشد. دستکاری این نوع از جوش ها باعث میشود جای آن ضخم یا تیره رنگ شود.

پاسچول

پاسچول

Knobs (ناب)

ناب ها یکی دیگر از انواع جوش صورت می باشد اگر بخواهیم از نظر ریخت شناسی به آن نگاه کنیم، شبیه به سفت دانه ها هستند. این جوش ها دردناک هستند و در زیر پوست قرار دارند.

 

ناب

ناب

Cysts (کیست)

به راحتی میتوان آن را بر روی پوست تشخیص داد. این عفونت همانند پاسچول ها پر از چرک است اما دردناک تر  و بزرگترند و معمولا جای آن ها بر روی پوست باقی می ماند.

 

کیست

کیست

از جوش زدن پیشگیری کنید

جمله ی معروف “پیشگیری بهتر از درمان است” همیشه برای هر مشکلی پاسخ گو است. به همین دلیل قصد داریم چند روش پیشگیری جوش های صورت را برای شما عزیزان بیان کنیم. جوش زدن به عوامل ترکیبی گوناگونی مرتبط است که برخی از این عوامل از کنترل ما خارج هستند که میتوان از سرعت طبیعی سیستم تجدید پوست و تعادل هورمونی به عنوان مثال یاد کرد. درست است که در جوش زدن نقشی نداریم اما در برابر آن هم آنچنان بی دفاع نیستیم. پس میتوانیم در برابر جوش زدن، راه حل پیشگیری را در دستور کار قرار دهیم.

شست و شوی روزانه

با شستن صورت خود باکتری ها، سلول های مرده و چربی های اضافه ی صورت را ازبین ببرید، توجه داشته باشید که باید در روز ۲ بار و با ملایمت شست و شوی صورت داشته باشید.

به یاد داشته باشید که علت جوش، آلودگی پوست نیست و شستن بیش از حد صورت تنها باعث میشود که پوست صورت شما خشک شود و همین امر مسبب افزایش تولید چربی صورت است. بنابراین دقت داشته باشید که اگر روندی بر روی پوست شما جواب داد تعداد شست و شو را افزایش ندهید و همان روند را ادامه دهید.

 

شست و شوی صورت

شست و شوی صورت

لایه بردارهای زبر را به پوست خود نمالید

استفاده از لایه بردار خوب است اما تنها به شرطی که از لایه بردار های خفیف استفاده کنیم یعنی لایه بردار هایی که دانه های ریز و نرم دارند پس ترجیحا از محصولاتی که دارای مواد خرده های پوسته بادام یا زردآلو هستند خودداری کنید، زیرا باعث تحریک پذیری پوست میشود و ایجاد خراش میکند.

 

از الکل استفاده نکنید

اگر از شیرپاک کن استفاده می کنید از محصولات با پایه ی الکل ایزوپروپیل یا سایر الکل های شوینده استفاده نکنید. الکل به دلیل اینکه قدرت قبض کننده ی زیادی که دارد لایه ی سطحی پوست را برمیدارد. این کار باعث میشود که غدد پوستی تولید چربی بیشتری داشته باشند. نهایتا نتیجه ی آن پوستی خشک و ملتهب است که احتمالا جوش های بیشتری میزند.

 

ورزش

یکی دیگر از راه های جلوگیری از زدن انواع جوش صورت، ورزش کردن است. اگر بخواهیم درباره ی فواید ورزش کردن صحبت کنیم باید یک لیست بلند بالا برای آن تهیه بکنیم اما میتوانیم از بین آن فواید به

 • ۱٫ کمک به گردش خون
 • ۲٫ آرامش بخش بودن
 • ۳٫ کاهش استرس
 • ۴٫ افزایش انرژی

اشاره کرد و طبیعتا پوست صورت هم از گردش خون بالا و اکسیژن رسانی بیشتری که بر اثر ورزش کردن بوجود آمده است بهره مند میشود.

 

ورزش

مصرف آب و رژیم غذایی سالم

فقط به این منظور رژیم غذایی سالم مورد توجه است که مواد مورد نیاز برای جنگیدن با جوش ها را در اختیار بدن قرار میدهد و غذا ها به هیچ عنوان دلیل جوش زدن نیستند. صبحانه را از وعده های غذایی خود حذف نکنید، زیرا صبحانه نیرو محرکه فرآیندها متابولیسم بدن است و در طول روز به شما انرژی میدهد. میوه های تازه مصرف کنید و رژیمی متعادل داشته باشید که همه ی گروه های غذایی در آن استفاده شده باشد و روزانه حداقل ۸ لیوان آب بخورید و اگر ورزش میکنید یا در فصل گرما به سر میبرید، حتی بیشتر آب بنوشید.

 

جوش ها را دست کاری نکنید

در آوردن چرک جوش ها و یا فشار دادن انواع جوش صورت با ناخن یا هر چیز نوک تیزی باعث می شود مسیر باکتری های آن جوش تغییر کند و به عمق بیشتری از پوست برسد که نتیجه ی آن تشدید التهاب و عفونت خواهد شد. و جدا از همه ی این مسائل طبیعتا به بافت پوست اطراف جوش آسیب میرساند و باعث میشود جای جوش باقی بماند.

پوست در برابر تابش آفتاب محفوظ باشد

بدون استثنا و در تمام روزها از کرم ضد آفتاب با spf حداقل ۱۵ استفاده کنید. اگرچه مجاورت اندک با نور آفتاب میتواند در آغاز برای یک آکنه مفید باشد، اما گول نخورید زیرا این منافذ کوتاه مدت هستند. تماس طولانی با نور آفتاب  پوست صورت را خشک میکند و باعث تولید بیشتر چربی بیشتر میشود و نتیجتاً صورت جوش میزند.

 

 

انواع جوش صورت
استراحت

حداقل ۷ الی ۸ ساعت خواب کافی شبانه داشته باشید زیرا بدنی که به اندازه ی کافی استراحت داشته باشد منابع لازم و کافی را برای مقاومت در برابر جوش های صورت در اختیار دارد و سیستم ایمنی بدن افزایش میابد. اگر چه سیستم ایمنی قوی به کلی مانع زدن جوش میشود اما در مبارزه با عفونت جوش ها کمک میکند و بهبود جوش ها سرعت بالاتری پیدا میکند.

آرام باشید

زمانی که آرامش خود را از دست می دهید، غده ی آدرنال، هورمون کورتیزول را روانه ی جریان خون شما میکند. این عمل باعث میشود غدد چربی پوست شما چربی بیشتری تولید کند که این عمل منجر به جوش زدن بیشتر پوست میشود. پس روزانه مدتی از زمان خود را صرف استراحت و مطالعه کردن، مدیتیشن یا یوگا و دوش گرفتن بگذرانید یا هر کاری که باعث میشود شما احساس آرامش داشته باشید. این یک قدم اساسی است.

ما  دستگاه لیزر پوست و مو و زیبایی را به شما عزیزان پیشنهاد می نماییم جهت رفع انواع جوش های صورت، حتما قبل از استفاده از دستگاه های لیزر پوست و مو در مورد آن تحقیق نمایید.

 

خرید دستگاه لیزر دایود

لیزر رفع موهای زائد

بیشتر بخوانید
adminچرا صورت ما جوش میزند؟
0001.jpg

دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس ۲۰۱۹

خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس
خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاسخرید دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

نقش تولید کنندگان دستگاه لیزر موهای زائد

با توجه به استقبال و گرایش بسیار بالای مردم به حذف موهای زائد ، شرکت های تولید کننده ی تجهیزات پزشکی نیز هم گام با نیاز های جوامع در راستای سهولت این امر اقدام به تولید دستگاه هایی کرده اند که در عمل حذف موی زائد موثر و دقیق کار می کنند. دستگاه های لیزر موی زائد انواع متنوعی دارند که هر کدام دارای جنبه های مختلف اعم از خصوصیات مثبت و نقاط قوت و در مقابل برخی نیز دارای ضعف هایی می باشند که با پیشرفت روز افزون علم نقاط ضعف رو به کاستی می گذراند.

دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس که هدف اصلی این نوشتار می باشد بدون شک بهترین ، موثر ترین و جدیدترین تکنولوژی در حوزه سیستم های رفع موی زائد می باشد ؛ این دستگاه با ترکیب شگفت آور سه طول موج در مقیاس های ۷۵۵ ، ۸۰۸  و ۱۰۶۴ نانومتر به صورت واحد ، قابلیت فوق العاده ای را فراهم آورده است که قدرت تاثیر آن بر روی انواع تیپ های پوستی و تمام انواع مو با هر ساختاری  مشهود و فرا تر از تصور و قیاس با نمونه های دیگر در این زمینه می باشد.

سیستم لیزر پلاتینیوم پلاس

این سیستم با بهره گیری از تکنولوژی منحصر به فرد خود باعث شده است که با هر تک پالس تابش لیزر قدرت جذب بسیار بالایی در کلروفرم ملانین داشته باشد و به راحتی درون لایه های اپیدرم نفوذ می کند ؛ توجه داشته باشید که اگر تا کنون به علت خاص بودن تیپ پوستی یا نوع موی خود نتیجه ی مطلوبی از درمان لیزری برای رفع موهای زائد خود نگرفته اید ، باید به این توصیه ما عمل کنید و قطعا استفاده از دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس را در دستور کار خود قرار دهید تا نتیجه ای متفاوت، شگفت انگیز و مطلوبی را تجربه کنید.

راه های پیشگیری از عوارض لیزر

طبیعتا دستگاه های لیزر مو های زائد با توجه به قدرت بسیار بالای تابش اشعه ی لیزر و تبدیل انرژی لیزر به انرژی گرمایی تبعاتی را نیز در پی خواهند داشت که از آنها می توان به سوختگی، کبودی، درد و سایر عوارض پوستی اشاره نمود و کاربران این نوع دستگاه ها شاید هراس عوارض جانبی که تماما ناشی از قدرت بالای لیزرِ ساطع شده از این دستگاه ها می باشد را داشته باشند؛ اما در دستگاه پلاتینیوم پلاس از تکنولوژی TEC در قسمت هندپیس یا همان دستگیره ی اتساع پرتو، بهره برده شده است که به مثابه یک سیستم خنک کننده ی مجزا و کوچک می باشد که تمام عوارض ناشی از تابش پرتو را از بین برده و درمانی بدون عارضه را برای شما فراهم می آورد.

خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

فواید دیگر دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

اما این نکته تنها یکی از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس بود که اشاره شد، در کنار قابلیت مو زدایی شگفت انگیز دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس باید این نکات را افزود که حین استفاده از این دستگاه شما تجربه ی جوان سازی پوست را نیز کسب خواهید کرد، علاوه بر این ضایعات مربوط به رنگدانه های سطح پوست و ضایعات عروقی به صورت موثر درمان می گردند.

تجهیزات و فناوری این دستگاه

یکی از مشکلات عمده ی حین استفاده از دستگاه های لیزر موی زائد، گرم شدن این دستگاه ها به علت توان بالای ایجاد انرژی لیزری است که ناچارا برای مدتی باید دستگاه را خاموش کرده تا خنک شود و برای کاربری مجدد آماده گردد ، ضمن این که حرارت بالای دستگاه و گرم شدن آن ها سبب کاهش طول عمر مفید سیستم می گردد . دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس برای رفع این مشکل به یک چیلر کولینگ پیشرفته به صورت مجزا جهت خنک نگه داشتن کل سیستم و همچنین کارایی و عملکرد بسیار بالای آن مجهز شده است که این امر علاوه بر افزایش مدت زمان بهره وری از دستگاه باعث افزایش طول عمر و همچنین کارایی بهتر سایر امکانات تعبیه شده در این سیستم می گردد که به تمایز قابل توجهی نسبت به انواع نمونه های مشابه خود را ایجاد می کند.

ما همیشه در مقالات و گزارشات خود قسمتی را به خرید دستگاه لیزر موهای زائد اختصاص می دهیم ؛ از این جهت که  دقت در خرید این محصولات با توجه به حساسیت مصرف و عوارض سوء ناشی از استفاده از سیستم های معیوب، امری اجتناب ناپذیر می نماید.

خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

با توجه به نو آورانه بودن و تکنولوژی به روز این دستگاه محدود به تعداد اندکی از شرکت های معتبر و به نام در سطح کشور می باشد ، در خرید یا فروش دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس باید دقت لازم را به عمل آورید تا ضمن اطمینان از اصالت و صحت دستگاه، از خدمات جانبی از جمله آموزش های مرتبط با این سیستم، خدمات پس از فروش و گارانتی بهره مند شوید.

Taher Taj Pars

این مجموعه مفتخر است به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده و وارد کننده تجهیزات پزشکی زیبایی در زمینه ارائه و توزیع دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس پیشرو بوده و خدمات بی نظیر این سیستم را در اختیار متخصصان، کلینیک های زیبایی و سایر کاربران محترم قرار داده و با اتکا به دانش، تجربه و نام پر آوازه در این صنعت رضایت هر چه بیشتر مشتریان و متقاضیان محترم را تامین نماید.

همچنین در خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس می توانید از طریق راه های متنوع ارتباطی این شرکت  از نحوه ی تهیه این سیستم و مشاوره های مربوطه بهره مند گردید؛ ضمنا بدون هیچ گونه نگرانی قیمت و خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس را از این مرجع معتبر دریافت نمایید.

همکاران ما در مجموعه طاهر تاج پارس  آمادگی کامل دارند تا با افتخار سوالات و شبهات شما را پاسخ داده و در این راستا مشاوره های مطلوب را در اختیارتان قرار دهند.

بیشتر بخوانید
adminدستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس ۲۰۱۹
c14b1866-2f6a-416d-92d0-646d420e8a9d.jpg

International Medical Exhibition of Iran - Tabriz

طاهر تاج پارس این بار در نمایشگاه بین المللی پزشکی ایران – تبریز ۱۳۹۷ درخشید

شرکت طاهر تاج پارس با حضور در هفدهمین نمایشگاه بین المللی پزشکی ایران – تبریز (مد اکسپو)  با گرایش معرفی و ارائه ی تجهیزات پزشکی ، دندان پزشکی ، دارویی و آزمایشگاهی برگ دیگری را در عرصه ی شرکت  فعال در نمایشگاه های مرتبط با صنایع پزشکی رقم زد.

طاهر تاج پارس به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده و وارد کننده ی تجهیزات پزشکی زیبایی با نمایش دستاورد های خود در این زمینه که شامل دستگاه های لیزر موی زائد و همچنین دستگاه های ترمیم و زیبایی پوست است ، توانست نظر متخصصان ، پزشکان و بازدید کنندگان را به خود جلب کرده و با استقبال کم نظیر در مواجهه با دستاوردهای این مجموعه در حوزه ی صنایع پزشکی زیبایی رویاروی شود.

حضور در نمایشگاه بین المللی پزشکی ایران – تبریز تجربه ای موفق برای دست اندر کاران این شرکت بود که علاوه بر فراهم نمودن امکان عرضه ی تولیدات داخلی و پیشرفت های متخصصان این حوزه به ویژه در زمینه ی بومی سازی تجهیزات پزشکی مورد نیاز سطح کشور باعث شد تا مقدمه  ای باشد برای اقدام به تولیدات نوین و کسب اطلاعات روزافزون از نیاز های جامعه ی پزشکی ، جهت اقدام موثر و رفع نیاز های این حوزه به دست متخصصان داخلی ؛ امید است با اتکا به قدرت لایزال الهی و به پشتوانه سرمایه ی انسانی مجرب ودانش و مهارت داخلی بتوانیم به صورت روز افزون در حوزه ی تخصصی مد نظر پیشرفت داشته و باعث اعتلای نام کشور در این حوزه باشیم.

 • دستگاه لیزر دایود ۲۰۱۹
 • دستگاه لیزر دایود ۲۰۱۹
 • دستگاه لیزر دایود ۲۰۱۹
بیشتر بخوانید
adminInternational Medical Exhibition of Iran - Tabriz
002-min.jpg

TaherTajPars

TaherTajPars

اگر تا کنون موفق به انتخاب بهترین برند و دستگاه لیزر موهای زائد نشده اید ما در این مقاله قصد داریم تا شما را در مورد بهترین روش انتخاب و خرید دستگاه لیزر دایود آشنا کنیم.

در ابتدای امر با بررسی مزایا دستگاه لیزر دایود سعی داریم تا شما را در تصمیم گیری کمک کنیم.

مزایا استفاده از دستگاه لیزر دایود

پس از معاینه و تشخیص تیپ پوستی شما و طی کردن جلسات لیزر درمانی شما متوجه خواهید شد که پوستی صاف تر و بدون موهای زائد خواهید داشت.

درمان موثر و سریع یکی دیگر از مزایای لیزر دایود می باشد که این برند را در میان هزاران برند موجود در دستگاه های لیزر موهای زائد متفاوت کرده است .

دستگاه لیزر دایود از جمله دستگاه هایی می باشد که انواع پوست های مختلف را  ( انواع تیپ های پوستی ۱ تا ۶)تحت پوشش درمانی خود قرار می دهد .

نکات مهمی که قبل از خرید دستگاه لیزر دایود به آنها باید توجه کرد

۱- آیا دستگاه و شرکتی که قصد خرید از آن را دارید دارای استاندارد ها و گواهینامه های معتبر می باشد ؟

۲- آیا شرکتی که قصد خرید دستگاه لیزر را از آن دارید گارانتی و خدمات پس از فروش را برای شما فراهم می کند تا در هنگام بروز مشکل یاور شما باشند ؟

۳- آیا شما مدرک اپراتوری و آموزش های لازم را برای بهترین استفاده از دستگاه را کسب نموده اید ؟

باید خدمت شما عرض کنم که شرکت طاهر تاج پارس با کسب تمامی گواهینامه های روز دنیا و ارائه بهترین گارانتی و خدمات پس از فروش شما را در یک خرید لذت بخش یاری می دهد و همچنین آموزش دستگاه ها و اعطای مدرک اپراتوری معتبر دستگاه رایگان عرضه می شود

در ضمن ما جهت رضایت و اطمینان خاطر شما عزیزان از بابت حمل و نقل مجهز به بهترین سیستم بسته بندی و ارسال می باشیم که آن هم برای تمامی نقاط ایران بصورت رایگان می باشد.

یکی از مشکلات بزرگی که بسیاری از خریداران دستگاه های لیزر با آن روبرو می شوند موضوع تقلبی و یا قاچاق بودن دستگاه می باشد که در این صورت باعث می شود ضررهای بزرگی را به شما عزیزان وارد شود و با پرداخت مبالغ سنگین از خدمات بزرگی مانند دریافت یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش ، ارسال رایگان دستگاه ، دریافت مدرک اپراتوری معتبر و سایر خدماتی از این قبیل محروم شوند .

لذا با اطمینان حاصل کردن از سلامت دستگاه و بررسی اطلاعات تولید کننده،وارد کننده و فروشنده دستگاه از طریق پرتال اداره تجهیزات پزشکی می توان خریدی بدون دردسر و با اطمینان خاطر داشت.

خرید دستگاه لیزر دایود
بیشتر بخوانید
adminTaherTajPars
02-min-1.jpg

International Medical Exhibition of Iran Health

امسال نیز Taher Taj Pars در بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی پزشکی، ایران هلث، که از تاریخ ۲۹/۰۳/۱۳۹۷ تا ۰۱/۰۴/۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی تهران در سالن A غرفه ۳۸ برگزار شد ، حضور پر شوری داشت.

ایران هلث معتبرترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی در کشور است که در سطح بین المللی برگزار می شود. نمایشگاه ایران هلث با معرفی و رونمایی از فناوری های روز دنیا، بستری مناسب و پلی ارتباطی بین تولید کنندگان، فروشندگان، پژوهشگران و مراکز درمانی ایجاد می کند.

طاهرتاج پارس در این نمایشگاه  با افتخار میزبان حضور گرم بازدیدکنندگان محترم شامل متخصصین پوست و مو، کیلینک­های زیبایی و لیزر پوست، آرایشگران  و علاقه­مندان به فعالیت در حوزه پوست، مو و زیبایی بود. در این نمایشگاه  مدیران و مسئولین عالی رتبه وزارت بهداشت و شرکت های معتبر کشور از غرفه طاهرتاج پارس بازدید کردند.

Taher Taj Pars Co. با هدف ارائه دستگاه­های لیزر موهای زائد و دستگاه­های جوانسازی  پوست با کیفیت بالا، در جهت ارتقا سطح سلامت جامعه گام بر می دارد. امیدواریم تولیدات ما پاسخگوی نیاز جامعه پزشکی و در خور اعتماد همکاران باشد.

همچنین از برخی از تکنولوژی های نسل جدید شرکت مانند Diode Laser 2019 و برخی دیگر از دستگاه ها رونمایی شد تا مشاوران و کارشناسان بخش فروش شرکت طاهرتاج پارس به عزیزانی که قصد خرید دستگاه لیزر دایود و همچنین بهترین خرید را در بین دستگاه لیزر موهای زائد دارند کمکی شایسته کرده باشند .

 • دستگاه لیزر دایود ۲۰۱۹
 • دستگاه لیزر دایود ۲۰۱۹
 • دستگاه لیزر دایود ۲۰۱۹
 • دستگاه لیزر دایود ۲۰۱۹

حضور طاهر تاج پارس در ۲۱ امین نمایشگاه بین المللی ایران هلث

بیشتر بخوانید
adminInternational Medical Exhibition of Iran Health