News and events

Latest news and events of Taher Taj Pars

 • c14b1866-2f6a-416d-92d0-646d420e8a9d.jpg

  International Medical Exhibition of Iran - Tabriz

  طاهر تاج پارس این بار در نمایشگاه بین المللی پزشکی ایران – تبریز ۱۳۹۷ درخشید

  شرکت طاهر تاج پارس با حضور در هفدهمین نمایشگاه بین المللی پزشکی ایران – تبریز (مد اکسپو)  با گرایش معرفی و ارائه ی تجهیزات پزشکی ، دندان پزشکی ، دارویی و آزمایشگاهی برگ دیگری را در عرصه ی شرکت  فعال در نمایشگاه های مرتبط با صنایع پزشکی رقم زد.

  طاهر تاج پارس به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده و وارد کننده ی تجهیزات پزشکی زیبایی با نمایش دستاورد های خود در این زمینه که شامل دستگاه های لیزر موی زائد و همچنین دستگاه های ترمیم و زیبایی پوست است ، توانست نظر متخصصان ، پزشکان و بازدید کنندگان را به خود جلب کرده و با استقبال کم نظیر در مواجهه با دستاوردهای این مجموعه در حوزه ی صنایع پزشکی زیبایی رویاروی شود.

  حضور در نمایشگاه بین المللی پزشکی ایران – تبریز تجربه ای موفق برای دست اندر کاران این شرکت بود که علاوه بر فراهم نمودن امکان عرضه ی تولیدات داخلی و پیشرفت های متخصصان این حوزه به ویژه در زمینه ی بومی سازی تجهیزات پزشکی مورد نیاز سطح کشور باعث شد تا مقدمه  ای باشد برای اقدام به تولیدات نوین و کسب اطلاعات روزافزون از نیاز های جامعه ی پزشکی ، جهت اقدام موثر و رفع نیاز های این حوزه به دست متخصصان داخلی ؛ امید است با اتکا به قدرت لایزال الهی و به پشتوانه سرمایه ی انسانی مجرب ودانش و مهارت داخلی بتوانیم به صورت روز افزون در حوزه ی تخصصی مد نظر پیشرفت داشته و باعث اعتلای نام کشور در این حوزه باشیم.

  • دستگاه لیزر دایود ۲۰۱۹
  • دستگاه لیزر دایود ۲۰۱۹
  • دستگاه لیزر دایود ۲۰۱۹
  بیشتر بخوانید
  adminInternational Medical Exhibition of Iran - Tabriz
 • 02-min-1.jpg

  International Medical Exhibition of Iran Health

  امسال نیز Taher Taj Pars در بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی پزشکی، ایران هلث، که از تاریخ ۲۹/۰۳/۱۳۹۷ تا ۰۱/۰۴/۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی تهران در سالن A غرفه ۳۸ برگزار شد ، حضور پر شوری داشت.

  ایران هلث معتبرترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی در کشور است که در سطح بین المللی برگزار می شود. نمایشگاه ایران هلث با معرفی و رونمایی از فناوری های روز دنیا، بستری مناسب و پلی ارتباطی بین تولید کنندگان، فروشندگان، پژوهشگران و مراکز درمانی ایجاد می کند.

  طاهرتاج پارس در این نمایشگاه  با افتخار میزبان حضور گرم بازدیدکنندگان محترم شامل متخصصین پوست و مو، کیلینک­های زیبایی و لیزر پوست، آرایشگران  و علاقه­مندان به فعالیت در حوزه پوست، مو و زیبایی بود. در این نمایشگاه  مدیران و مسئولین عالی رتبه وزارت بهداشت و شرکت های معتبر کشور از غرفه طاهرتاج پارس بازدید کردند.

  Taher Taj Pars Co. با هدف ارائه دستگاه­های لیزر موهای زائد و دستگاه­های جوانسازی  پوست با کیفیت بالا، در جهت ارتقا سطح سلامت جامعه گام بر می دارد. امیدواریم تولیدات ما پاسخگوی نیاز جامعه پزشکی و در خور اعتماد همکاران باشد.

  همچنین از برخی از تکنولوژی های نسل جدید شرکت مانند Diode Laser 2019 و برخی دیگر از دستگاه ها رونمایی شد تا مشاوران و کارشناسان بخش فروش شرکت طاهرتاج پارس به عزیزانی که قصد خرید دستگاه لیزر دایود و همچنین بهترین خرید را در بین دستگاه لیزر موهای زائد دارند کمکی شایسته کرده باشند .

  • دستگاه لیزر دایود ۲۰۱۹
  • دستگاه لیزر دایود ۲۰۱۹
  • دستگاه لیزر دایود ۲۰۱۹
  • دستگاه لیزر دایود ۲۰۱۹

  حضور طاهر تاج پارس در ۲۱ امین نمایشگاه بین المللی ایران هلث

  بیشتر بخوانید
  adminInternational Medical Exhibition of Iran Health
adminNews